O nas

Serwis “Gram o życie” jest przeznaczony głównie dla osób, które poprzez natłok obowiązków, pracy i pielęgnowanych przez długie lata złych nawyków nie potrafią samodzielnie zmobilizować się do wprowadzenia zdrowego trybu życia oraz ćwiczeń fizycznych. Każdej z nich pomożemy znaleźć motywację do zmian. Dzięki wyliczeniu przewidywanego ryzyka zgonu związanego z prowadzonym stylem życia i stanem  zdrowia użytkownika, osoby takie przekonają się, do czego może doprowadzić prowadzenie dotychczasowego trybu życia.

Serwis ten daje możliwość zadbać o siebie, swoje zdrowie i poprawić samopoczucie. Nasze innowacyjne podejście, jako jedyne w Polsce uwzględnia ograniczenia osób, które znajdują się w grupie ryzyka chorób wieńcowych lub aktualnie cierpią na różne schorzenia. Dzięki Naszej współpracy z profesjonalnymi trenerami osobistymi, użytkownik nie narazi się na niepotrzebne kontuzje czy urazy. Gwarantujemy też, że o wiele szybciej osiągnie pożądane rezultaty i będzie dłużej mógł cieszyć się zdrowiem, które przecież jest tak istotne. Od samego początku korzystania z serwisu "Gram o życie" towarzyszy i pomaga każdemu trener personalny. Pojawia się on w wideo kursach oraz sygnalizuje na bieżąco o postępach czy problemach użytkownika, co poprawia motywację, chęć do dalszych ćwiczeń i wiarę w siebie.

Osoba korzystająca z serwisu będzie mogła co jakiś czas dzielić się wynikami swoich badań laboratoryjnych z wirtualnym trenerem, aby uzyskiwać nowe i lepiej dopasowane porady. Pomożemy Ci odmienić swoje życie, poprawić stan Twojego zdrowia i cieszyć się każdą minutą dzięki uprawianiu aktywności fizycznej! Wystarczy, że nam zaufasz, a będziesz mógł cieszyć się zdrowiem przez długie lata!

 

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość.