Aktywność fizyczna – klucz do zdrowego serca

Nie od dziś wiadomo, że ruch ma potężną siłę, jeżeli chodzi o utrzymywanie dobrego zdrowia. Pokazują to przeróżne badania przeprowadzane na setkach uniwersytetów na całym świecie. Aktywność fizyczna i jej wpływ na zdrowie jest nieoceniony, zwłaszcza jeśli chodzi o problemy z sercem. Osoby uprawiające sport właściwie ich nie mają, po prostu. Jak więc przekonać się do ruchu i zacząć ćwiczyć czy uprawiać jakiś sport? Jak zmniejszyć ryzyko zawału?

Jeżeli już dawno nie uprawialiśmy sportu, początki mogą nie być łatwe. Nie ma co się oszukiwać, ale zmiana stylu życia o 180 stopni nigdy nie jest prosta. Nie znaczy to jednak, że mamy się poddawać i w ogóle nie zaczynać. Wręcz przeciwnie. Jeśli nam się uda, będziemy jeszcze bardziej zmotywowani i usatysfakcjonowani. Jak jednak zacząć? Jak się przekonać? Jak pokonać trudne początki?

Bardzo pomocne mogą być tutaj profesjonalne plany treningowe, które będą indywidualnie dopasowane do Waszych potrzeb i poziomu zaawansowania. Na naszej stronie tworzymy je w oparciu o cel użytkownika, jego wiek, wagę, wyniki badań oraz wspomniany wcześniej stopień zaawansowania. Bierzemy również pod uwagę to, jaki rodzaj sportu dany użytkownik lubi najbardziej. Nie ma przecież nic gorszego niż trenowanie dyscypliny, która kompletnie nie sprawia nam przyjemności, prawda? Doskonale to wiemy, dlatego na bieżąco reagujemy na potrzeby naszych klientów.

Czy taki trening będzie dla mnie odpowiedni?

Do dyspozycji naszych użytkowników jest internetowy profesjonalny trener osobisty, który motywuje, nagradza, poprawia oraz zachęca do kolejnych aktywności. Jest to niesamowity i innowacyjny sposób na pozbycie się początkowych trudności lub przezwyciężenie ich. Postępy są na bieżąco monitorowane, a użytkownik ma ciągłą motywację do kolejnych ćwiczeń. Jest to również o wiele tańsza metoda, niż choćby godzina na siłowni czy w klubie fitness z trenerem osobistym. Nie dość, że rozwiązanie jest tańsze, to jeszcze skuteczniejsze, ponieważ internetowy trener ma dostęp do wyników badań użytkownika oraz wszelkich niezbędnych danych treningowych, na podstawie których podejmowane są konkretne decyzje i tworzone będą wspomniane już profesjonalne plany treningowe . Zadbamy więc nie tylko o naszą kondycję czy wagę, ale również i zdrowie, a przede wszystkim serce. Czy wiesz już jak uniknąć zawału? To proste. Ruszaj się, i jeszcze raz ruszaj. Z planami i trenerem dostępnymi na naszej stronie lub samodzielnie. Pamiętaj. Twoje zdrowie jest tylko w Twoich rękach. Zadbaj o nie odpowiednio, już dziś.

Wróć do listy artykułów
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość.